Kandydaci w Ostrołęce Kandydaci w Powiecie Kandydaci w Gminach

Lista kandydatów do Rady Powiatu


Filtrowanie
Funkcja :
Okręg :
Klub :

Lista kandydatów
Okręg Nr 1
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. zdjecie BIAŁOBRZESKI Adam Marcin
2. zdjecie PRUSACZYK Halina
3. zdjecie AUGUSTOWSKA Ewa Joanna
4. zdjecie KOJTEK Józef
5. zdjecie LESIŃSKI Mirosław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. zdjecie NOWAK Jarosław
2. zdjecie BZIUKIEWICZ Laura Maria
3. zdjecie GRZEGORCZYK Marian
4. zdjecie KŁOS Dariusz Krzysztof
5. zdjecie SZYMAŃSKA-LENDA Marta Stanisława
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1. zdjecie KUBEŁ Stanisław
2. zdjecie SADŁOWSKA Alina
3. zdjecie PAJKA Stanisław
4. zdjecie SERAFIN Bogumiła
5. zdjecie KOCZKODAN Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. zdjecie PAJKA Agnieszka
2. zdjecie PRUSACZYK Małgorzata Aldona
3. zdjecie WIELECHOWSKI Przemysław
4. zdjecie BOGDAŃSKI Grzegorz
5. zdjecie PARZYCHOWSKI Henryk
Okręg Nr 2
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. zdjecie KULESZA Rafał
2. zdjecie ŁAZICKA Karolina Agnieszka
3. zdjecie MAJK Agata
4. zdjecie JĘDRYCZKO Wojciech
5. zdjecie WERESZCZYŃSKA Teresa Halina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. zdjecie KALINOWSKA Beata
2. zdjecie BUCZYŃSKA Anna Hanna
3. zdjecie RABUCZEWSKA Renata
4. zdjecie TWORKOWSKI Michał
5. zdjecie KRAJEWSKI Marek Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1. zdjecie WIŚNIEWSKI Jan
2. zdjecie DOBRZYŃSKI Jacek
3. zdjecie PRZEŹDZIECKA Marzena
4. zdjecie DĄBROWSKI Krzysztof
5. zdjecie KORDASZ Zofia Agnieszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. zdjecie MULAWKA Antoni Tadeusz
2. zdjecie KOWALCZYK Tomasz
3. zdjecie STEPNOWSKI Przemysław
4. zdjecie DZIERZGOWSKA Jadwiga Danuta
5. zdjecie CHOROMAŃSKA Teresa
Okręg Nr 3
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. zdjecie LIPKA Tadeusz
2. zdjecie JURGA Czesław
3. zdjecie TALKOWSKI Władysław
4. zdjecie PISAREK Bożena
5. zdjecie CEBEREK Zofia
6. zdjecie JACHIMCZYK Stanisław
7. zdjecie CYRAN-KUR Ewa Elżbieta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. zdjecie KAMIŃSKI Stanisław Sylwester
2. zdjecie SZKOPIŃSKA Halina
3. zdjecie ŚCIBEK Kazimierz
4. zdjecie PISOWŁOCKI Sławomir
5. zdjecie PŁOCHARCZYK Wiesława Maria
6. zdjecie WALIJEWSKI Stanisław
7. zdjecie PORBACKA-ŻYWICA Iwona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1. zdjecie LIPKA Stanisław
2. zdjecie LIS Andrzej
3. zdjecie ŚCIBEK Stanisław
4. zdjecie PARZYCH Małgorzata
5. zdjecie KOWALSKA Beata
6. zdjecie DZIEKOŃSKI Daniel
7. zdjecie ZAPADKA Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
1. zdjecie CICHA Agnieszka Agata
2. zdjecie PAWELCZYK Elżbieta
3. zdjecie POPIELARCZYK Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. zdjecie KUCZYŃSKI Witold Henryk
2. zdjecie KRZYNOWEK Roman
3. zdjecie RYDEL Marian
4. zdjecie ŻYWICA Bożena
5. zdjecie WEYDMANN Marta
6. zdjecie GREGORCZYK Agnieszka
7. zdjecie CEBEREK Sławomir
Okręg Nr 4
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. zdjecie SUBDA Stanisław
2. zdjecie OPĘCHOWSKI Wiesław
3. zdjecie WOŁOSZ Marcin Tomasz
4. zdjecie STEPNOWSKI Ryszard
5. zdjecie GROMEK Agnieszka Sylwia
6. zdjecie LISIEWSKA Barbara
7. zdjecie JABŁOŃSKA Sylwia
8. zdjecie KRYSTIAN Stanisław
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. zdjecie GRZYB Andrzej Stanisław
2. zdjecie PRUSACZYK Mariusz
3. zdjecie KOZŁOWSKI Artur
4. zdjecie GODZINA Danuta
5. zdjecie OSTROWSKA Karolina Angelika
6. zdjecie KOMOSA Elżbieta
7. zdjecie PERZANOWSKI Stanisław
8. zdjecie PIETRZAK Renata Agata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1. zdjecie PĘDZICH Waldemar
2. zdjecie DOMIAN Dariusz Andrzej
3. zdjecie SZCZUBEŁEK Zofia
4. zdjecie KOSSAKOWSKI Dariusz Leszek
5. zdjecie KACZOREK Justyna Elżbieta
6. zdjecie ŻEBROWSKA Teresa
7. zdjecie LEWANDOWSKI Włodzimierz Miron
8. zdjecie KUCHARSKA Janina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
1. zdjecie KURPIEWSKA Milena
2. zdjecie ZALEWSKA Dominika
3. zdjecie LACZKOWSKI Ryszard
4. zdjecie GONTARZ Tomasz
5. zdjecie MĄKA Renata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. zdjecie RZEWNICKI Kazimierz
2. zdjecie KRUKOWSKI Mirosław
3. zdjecie PERZANOWSKA Dorota
4. zdjecie PERZANOWSKI Wiesław Antoni
5. zdjecie MIERZEJEWSKA Teresa Danuta
6. zdjecie LASKA Urszula
7. zdjecie OPALACH-OLENDER Krystyna
8. zdjecie MURACH Krzysztof
Okręg Nr 5
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. zdjecie PODOLAK Marek
2. zdjecie PRZYBYŁOWSKA Agnieszka
3. zdjecie CHORĄŻEWICZ Elżbieta Barbara
4. zdjecie ŻYWICKI Zdzisław
5. zdjecie KOWALCZYK Marzena
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. zdjecie LIŻEWSKI Piotr
2. zdjecie GRABIŃSKA Bożena Genowefa
3. zdjecie STYPIK Patryk
4. zdjecie SADOSKA-STEPNOWSKA Ewa
5. zdjecie KRUPKA Katarzyna Izabela
6. zdjecie ŻERAŃSKI Wojciech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1. zdjecie PARZYCHOWSKI Krzysztof
2. zdjecie NAPIÓRKOWSKA Zofia
3. zdjecie MIERZEJEWSKI Mateusz
4. zdjecie ŻEBROWSKI Krzysztof
5. zdjecie MIERZEJEWSKA Beata
6. zdjecie MALINOWSKA-PAŹDZIOR Iwona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1. zdjecie SZCZĘSNY Paweł
2. zdjecie SZATANEK Ewa
3. zdjecie PIEŃKOWSKI Andrzej
4. zdjecie ZYŚK Arkadiusz
5. zdjecie TYL Halina
6. zdjecie DRĘŻEWSKA Grażyna