Kandydaci w Ostrołęce Kandydaci w Powiecie Kandydaci w Gminach

MILEWSKA Karolina


Wiek: 20 lat
Klub: KWW BEZPARTYJNE MIASTO OSTROŁĘKA
Pozycja na liście: 7

20l. Stan cywilny: Panna

Nie byłam nigdy członkiem żadnej partii politycznej. Jestem studentką ratownictwa medycznego. Przez wiele lat czynnie działałam jako harcerka pełniąc funkcję zastępowej. W kolejnych latach angażowałam się w organizację kursu Alpha w naszym mieście oraz w Zambrowie i Ostrowi Mazowieckiej. Wielokrotnie byłam wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Ukończyłam Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych, gdzie przez 3 lata intensywnie działałam jako przewodnicząca samorządu uczniowskiego.

Działam jako ratownik w Grupie Ratowniczej "Nadzieja". Do dziś angażuje się w organizację Świątecznej Zbiórki Żywności oraz działam jako wolonatriusz w Mazowieckich Inicjatywach Społecznych.

Ostrołęka moich marzeń to miasto tętniące życiem, pełne młodych ludzi. Chciałabym aby mogli oni wreszcie rozwinąć swoje skrzydła, aby nasze miasto stało się dla nich miejscem pełnym perspektyw.

Jako radna chciałabym przyczynić się do utworzenia Rady Młodzieżowej która pozwoliłaby młodym ludziom decydować o losach naszego miasta. Pragnę aby zobaczyli, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem i że każdy z nas może zmienić bieg historii Ostrołęki.