Kandydaci w Ostrołęce Kandydaci w Powiecie Kandydaci w Gminach

PIERSA Karol


Wiek: 36 lat
Klub: KWW BEZPARTYJNE MIASTO OSTROŁĘKA
Pozycja na liście: 2

Szanowni Państwo. Od urodzenia mieszkam w Ostrołęce, na terenie okręgu nr 2. W tym mieście mam rodzinę oraz wielu przyjaciół – to moje miejsce do życia. Uważam, że w życiu publicznym potrzebni są energiczni i zaangażowani samorządowcy, zwracający uwagę na potrzeby mieszkańców. Jako radny będę rozwiązywał problemy, z którymi boryka się nasze miasto.

Dołożę wszelkich starań, by urzeczywistnić plany rozwoju naszego miasta. W pracy zawodowej codziennie spotykam się z mieszkańcami Ostrołęki, którzy poszukują finansowania dla swoich pomysłów i idei. Wiele z nich przekłada się na rozpoczęcie bądź rozwój działalności gospodarczej.

W swoim programie stawiam na rozwój przedsiębiorczości. Moją pasją jest karate - sztuka walki ucząca koncentracji, uporu w dążeniu do celu oraz szacunku do przeciwnika. Uważam, że dzięki tym umiejętnościom będę w stanie skutecznie znajdować płaszczyznę porozumienia przy rozwiązywaniu spraw istotnych dla mieszkańców Ostrołęki.

Przeszłość decyduje o teraźniejszości i przyszłości, dlatego za istotne uważam przywracanie bohaterów do przestrzeni publicznej naszego miasta. Zrozumienie historii pozwoli na uniknięcie błędów popełnionych w przeszłości oraz pozwoli na podejmowanie świadomych decyzji wpływających na rozwój Ostrołęki.