Kandydaci w Ostrołęce Kandydaci w Powiecie Kandydaci w Gminach

SZEWCZYK Karolina


Wiek: 31 lat
Klub: KWW BEZPARTYJNE MIASTO OSTROŁĘKA
Pozycja na liście: 8

Karolina Szewczyk, lat 31, 1 dziecko.
Nie byłam członkiem żadnej partii politycznej.

Mój życiowy cel to być lepszą wersją siebie, być dobrym człowiekiem, a przede wszystkim wzorowym przykładem dla mojej córki.
Z wykształcenia jestem mgr pedagogiki- absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek Pedagogika pracy- jednakże uwielbiam cyferki i papierki dlatego też pracuję jako specjalista ds. kiegowości i administracji.

Po godzinach pracy realizuję cele związane z działalnościa gospodarczą którą prowadzę. Jestem aktywnym czlonkiem zarzadu wspolnoty mieszkaniowej "Iskra". W wolnym czasie pogłębiam wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz savoir vivre. To moja pasja i swietna motywacja do dalszych działań. Uwielbiam ksiazki oraz spacery w towarzystwie moich bliskich.

Ostrołęka moich marzeń to miejsce gdzie każdy ma szanse na sprawiedliwą rekrutację do pracy, gdzie priorytetem są kompetencje czyli wiedza umiejętności i doświadczenie aplikanta na dane stanowisko. Moje miasto pełne zieleni, deptaków, ścieżek rowerowych przystosowanych równiez do jazdy na rolkach, kawiarni oraz przystani do miłych pogawędek.

Jako radna będę walczyć by powstały w naszym mieście miejsca do spędzania czasu wolnego dla rodzin z dziećmi na powietrzu, wśród zieleni.. Zależy mi by wspomagano rodziców w zapewnieniu rozwoju dzieciom poprzez nieodpłatne kółka oraz warsztaty rozwojowe z różnych dziedzin."